Loading…

Kontakt

Serwis klimatyzacja samochodowa
Kontakt

Diesel Service 2. Naprawa wtryskiwaczy, klimatyzacja samochodowa, wymiana rozrządu WarszawaFirma Diesel Service 2 Naprawa wtryskiwaczy, klimatyzacja samochodowa, wymiana rozrządu działa w mieście Warszawa (woj. mazowieckie). Do głównych naszych zadań należą naprawa wtryskiwaczy, wymiana rozrządu, regeneracja turbosprężarek, naprawa pomp wtryskowych. W asortymencie posiadamy wtryskiwacze, wtryski, pompy.

Więcej… http://www.pkt.pl/s/warszawa/100482972/diesel_service_2_naprawa_wtryskiwaczy_klimatyzacja_samochodowa_wymiana_rozrzadu.html#ixzz250sXRIJb

Pobrane Naprawa klimatyzacji samochodowej Warszawa, Klimatyzacja samochodowa to nasza specjalność! Klimatyzacje samochodowe naprawiamy od 25 lat. Najlepszy serwis klimatyzacji w Warszawie!

One thought on “Diesel Service 2. Naprawa wtryskiwaczy, klimatyzacja samochodowa, wymiana rozrządu Warszawa

  1. niestety nie są w stanie przeprowadzić profesjonalnej naprawy, i to wcale nie najnowszego diesla… Po wydaniu prawie 5 tysięcy okazało się że nie tylko samochód nie jest do końca sprawny ale że niektóre części nie były nawet dotknięte! (na fakturze oczywiście widniały jako wymienione). Dodatkowo źle złożone wtryskiwacze prawie doprowadziły do pożaru a doprowadzenie samochodu do stanu używalności kosztowało kolejne kilka tysięcy! jak widać w internecie to nie jest odosobniony przypadek także polecam się poważnie zastanowić przed skorzystaniem z ich usług!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!