Loading…

Kontakt

Serwis klimatyzacja samochodowa
Kontakt

Klimatyzacja Samochodowa "Dziwne Historie" Toyota Avensis . Klient 3 razy dobijał klimatyzacje !!!Ważną rolą w układzie klimatyzacji pełni czynnik , nie ważne czy to jest r134a cz 1234yf czy nawet co2 . Producenci stosują coraz to inne konstrukcje naszych sprężarek klimatyzacji.W tym przypadku coś się stało a co dowiecie się oglądając powyższy materiał
Car-Mobile@wp.pl

Wsparcie dla kanału. Możecie wysyłać dowolna kwotę na numer konta 06 1090 2125 0000 0001 0539 6812 Santander bank z dopiskiem na rozwój kanału

Pobrane Naprawa klimatyzacji samochodowej Warszawa, Klimatyzacja samochodowa to nasza specjalność! Klimatyzacje samochodowe naprawiamy od 25 lat. Najlepszy serwis klimatyzacji w Warszawie!

21 thoughts on “Klimatyzacja Samochodowa "Dziwne Historie" Toyota Avensis . Klient 3 razy dobijał klimatyzacje !!!

  1. Wymieniałem w takiej Avenie 1.8 sprzęgło zrywalne na sprężarce. Niestety nie pamiętam jak zachowywały się ciśnienia :/ Fakt, zlanie czy kontrola ilości oleju w sprężarce nie jest możliwe.

  2. Dora, odnośnie niskiego ciśnienia w tojkch. Ostatnio robiłem Yaris 2004 1.3. Wymiana skraplacza, reszta zdrowa. Ciśnienia przy 24°C 12hp, i na obrotach 1.5 na lp. Też mnie to dziwiło ale wygląda na to że ten typ tak ma. Dzięki za filmik. Wiedzy nigdy za wiele 😉.

  3. Cześć , świetny materiał z wymiany sprężarki. Kupiłem nowy kompresor Denso 7seu16c i informacja od producenta, że zalana olejem w ilości 180ml. Tyle tez wynosi wartość całego ukladu. Przy pełnym serwisie klimatyzacji, nie dodawałem już oleju przy napelnianiu czynnikiem. Czy dobrze postawiłem sprawę?

  4. Kurna fajne te Twoje filmy,takie nie wyreżyserowane tylko na żywca. Ogólnie podoba mi się tylko musisz trochę poprawić wnętrze warsztatu ale pewnie o tym wiesz…rozjaśnić bo ciemno. No i podnośnik byłoby Ci wygodniej demontować zderzaki itp.Sam prowadzę nieduży warsztat w wiem Co mówię😉.
    Pozdro.

  5. Pełna profecha. Masa roboty i czasu. Dzięki takim filmom klient widzi ile pracy i energii mechanik musi włożyć żeby coś naprawić i skąd biorą się ceny za usługę. Rozwiązanie z zaworem mega 😀

  6. Bardzo fajnie tylko mam tylko jedno zasadnicze pytanie skoro płukałeś układ klimatyzacji teoretycznie podczas płukania klimatyzacji, czy nie powinno rozłączyć cały układ by skutecznie wykłukać? Głównie by wyczyścić skutecznie parownik to powinno się oddzielnie płukac. Oraz jak po takim zabiegu będą zachowywać się Oringi?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!