Loading…

Kontakt

Serwis klimatyzacja samochodowa
Kontakt

Pranie tapicerki meblowej Pranie kanap Klimatyzacja samochodowa Warszawa Gal SerwisGal Serwis to firma świadcząca usługi na terenie Warszawy i okolic. Specjalizujemy się w usługach z zakresu prania i czyszczenia tapicerek, wykładzin oraz dywanów. Jesteśmy aktywni na rynku ponad dwa lata, nieustannie rozwijając się i poszerzając nasze umiejętności.

W ramach naszej oferty znajdą Państwo między innymi: pranie wykładzin, pranie tapicerki samochodowej, czyszczenie wnętrza samochodu, pranie dywanów czy pranie tapicerki meblowej. Czyścimy wszystkie materiały poza skórzanymi. Dodatkowym aspektem naszej działalności jest serwis klimatyzacji, w którego obrębie wykonujemy odgrzybianie klimatyzacji samochodowej oraz napełnianie. Przy każdym powierzonym zadaniu działamy w sposób profesjonalny i kompleksowy.

Świadczymy nasze usługi na terenie Warszawy oraz okolic. Gwarantujemy dotrzymywanie terminów, rzetelność oraz dbałość o szczegóły.
Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty:
https://www.galserwis.pl/

Pobrane Naprawa klimatyzacji samochodowej Warszawa, Klimatyzacja samochodowa to nasza specjalność! Klimatyzacje samochodowe naprawiamy od 25 lat. Najlepszy serwis klimatyzacji w Warszawie!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!