Loading…

Kontakt

Serwis klimatyzacja samochodowa
Kontakt

Bosch Service Zachorscy – Kutno

Zachorscy, Kutno, Józefów 26

Firma Zachorscy z siedzibą w Kutnie istnieje od 1987 roku i konsekwentnie rozwija się w branży motoryzacyjnej. Od 2007 roku firma jest autoryzowanym salonem i serwisem marki Citroen, oferując sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis posprzedażny oraz oryginalne części i akcesoria.

Firma Zachorscy posiada autoryzację Bosch Car Service w zakresie kompleksowej obsługi samochodów osobowych i dostawczych do 3.5 tony. BS Zachorscy świadczy usługi o najwyższej jakości zgodnie z standardami sieci Bosch Service. Oddając samochód do serwisu Zachorscy możecie Państwo mieć pewność, że zostanie on naprawiony przez profesjonalistów i zgodnie z wytycznymi producentów.

BS Zachorscy oferuje kompleksową obsługę w zakresie samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek, a najwyższą jakość usług zapewnia ścisła współpraca z firmą Bosch. Realizowane są naprawy, często nie możliwe do wykonania przez inne serwisy samochodowe.

Firma Zachorscy proponuje także serwis blacharsko-lakierniczy, montaż i naprawę instalacji gazowych, holowanie, serwis klimatyzacji oraz serwis i przechowalnie ogumienia

Szeroka oferta firmy, to także pełny asortyment markowych części zamiennych Bosch. BS Zachorcsy prowadzi również Stację Kontroli Pojazdów, a ofertę uzupełnia myjnia automatyczna i ręczna.

Zapraszamy!

www.zachorscy.bosch-service.pl

Pobrane Naprawa klimatyzacji samochodowej Warszawa, Klimatyzacja samochodowa to nasza specjalność! Klimatyzacje samochodowe naprawiamy od 25 lat. Najlepszy serwis klimatyzacji w Warszawie!

Należy się spodziewać, że w pierwsze cieplejsze dni roku odkryjesz, że klimatyzacja w Twoim pojeździe nie działa prawidłowo lub jej skuteczność znacznie spadła. Klimatyzator powinien być konserwowany przed rozpoczęciem sezonu grzewczego i chłodniczego.

Niekoniecznie musi być zimno podczas produkcji tylko dlatego, że klimatyzacja nie jest tak naprawdę mroźna. Innymi słowy, to, że ktoś czasami włącza „klimatyzację” lub nawet zostawia ją włączoną przez całą zimę, nie zawsze oznacza problem z ogrzewaniem. Ponadto wyłączenie klimatyzatora na cztery do pięciu chłodniejszych miesięcy w roku znacznie zwiększa prawdopodobieństwo, że klimatyzator nie włączy się na wiosnę. Ponieważ oprócz gazowego czynnika chłodniczego w układzie krąży również olej, który ma kilka zastosowań, z których jednym jest jego uszczelnienie. Gdy system nie jest używany przez dłuższy czas, traci swoją szczelność, maksymalne ciśnienie w nim wzrasta stopniowo lub gwałtownie i od tego momentu już tylko krok do poważniejszej awarii.

Dlatego warto od czasu do czasu włożyć trochę wysiłku, niezależnie od tego, czy istnieje konieczność obniżenia temperatury w pojeździe.

Jakie zagrożenia stwarza klimatyzator, gdy jest wyłączony?

Systemy klimatyzacji samochodowej mają różne konstrukcje i są programowane na różne sposoby; niektóre z tych systemów po prostu nie włączają się, jeśli ciśnienie czynnika chłodniczego jest niższe niż poziom graniczny. Inne będą działać nawet wtedy, gdy są całkowicie pozbawione gazu, co może być szkodliwe dla sprężarki i już jest problemem cenowym. W rzeczywistości nie można ośmielić się twierdzić, że niesprawna sprężarka to najgorsza rzecz, jaka może przytrafić się systemowi klimatyzacji, ponieważ tak nie jest. Wbrew pozorom przeciek może być jeszcze ważniejszym wyborem; wszystko zależy od czasu wycieku.

Serwis klimatyzacji samochodowej do pobrania tutaj. Warszawo, jesteśmy ekspertami w dziedzinie klimatyzacji samochodowej! Mamy 25 lat doświadczenia w naprawie klimatyzacji w samochodach. Najbardziej profesjonalny i rzetelny serwis klimatyzacji w całej Warszawie!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!