Loading…

Kontakt

Serwis klimatyzacja samochodowa
Kontakt

Czyszczenie filtrów Dpf, serwis klimatyzacji, diagnostyka komputerowa Autolizak Warszawa#CzyszczenieFiltrówDpf, serwis klimatyzacji i montaż haków holowniczych to jedne z wielu usług, jakie wykonujemy w warsztacie samochodowym Autolizak. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Wykonujemy diagnostykę komputerową i naprawy samochodów osobowych wszystkich marek.

Elektryka i elektromechanika to nasza specjalność, ale ponadto możemy zaoferować wykonanie usług wulkanizacyjnych, naprawę lub wymianę silnika, a także naprawę uszkodzonej karoserii. Dysponujemy własną lakiernią i blacharnią, przez co wszystkie usługi wykonujemy z najwyższą starannością. Oferujemy też naprawy bezgotówkowe w ramach ubezpieczenia lub OC, a także zapewniamy auto zastępcze na ten czas.

Zapraszamy do warsztatu Autolizak w Warszawie i na stronę http://autolizak.pl/.

#CzyszczenieFiltrów #ElektrykSamochodowy #Autolizak #SerwisSamochodowy #mechanik #WymianaFiltrów #wulkanizacja #DiagnostykaKomputerowa #FiltryPaliwa

Pobrane Naprawa klimatyzacji samochodowej Warszawa, Klimatyzacja samochodowa to nasza specjalność! Klimatyzacje samochodowe naprawiamy od 25 lat. Najlepszy serwis klimatyzacji w Warszawie!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!