Loading…

Kontakt

Serwis klimatyzacja samochodowa
Kontakt

Instrukcja-Czyszczenie klimatyzacji w domu -Zrób to sam z Nanoclean®AC8 – Dezynfekcja i odgrzybianieCzyszczenie klimatyzacji domowej z Nanoclean®AC8 – samodzielne odgrzybianie nie musi być trudne. Profesjonalną dezynfekcję klimatyzacji domowej można wykonać samemu. Jak to zrobić? Dowiesz się z tego poradnika.

Pobrane Naprawa klimatyzacji samochodowej Warszawa, Klimatyzacja samochodowa to nasza specjalność! Klimatyzacje samochodowe naprawiamy od 25 lat. Najlepszy serwis klimatyzacji w Warszawie!

2 thoughts on “Instrukcja-Czyszczenie klimatyzacji w domu -Zrób to sam z Nanoclean®AC8 – Dezynfekcja i odgrzybianie

 1. Jedna uwaga.
  Filtrów dodatkowych 'pasków' nie myjemy wodą, ze względu na to iż są one nasączone fabrycznie różnymi wyciągami.
  Po takim zabiegu jak moczenie nadają się tylko do utylizacji, gdyż zgodnie z przepisami "dyrektywa ROHS" nie powinno się ich umieszczać z pozostałymi odpadami bytowymi.
  Filtry tego typu można jedynie odkurzyć no i oczywiście wymiana co 6 mcy, do roku w zależności od tego gdzie urządzenie jest zamontowane i z jaką częstotliwościă pracuje. Jeśli nie mamy zamiaru wymieniać tych filtrów na nowe po zakończonym okresie eksploatacji to po prostu usuńmy je z jednostki wewnętrznej, gdyż efekt ich użytkowania po tym okresie jest wręcz odwrotny. Nawiewamy sobie bakterie, wirusy urp, itd.
  Dbajmy o swoje urządzenia! Szczególnie teraz w dobie wirusa Sars COViD-2.
  Chyba zasłużyłem na dwie puszki pianki gratis za tak cenne i pomocne uwagi?! 🤔😆

Dodaj komentarz

Zadzwoń!