Loading…

Kontakt

Serwis klimatyzacja samochodowa
Kontakt

Prawidłowy serwis klimatyzacji [Bezpłatne Szkolenie Online]Szkolenie ma na celu:
➡Usystematyzowania wiedzy na temat zasad funkcjonowania klimatyzacji
➡Omówienie roli podstawowych komponentów i podzespołów
➡Omówienie zasadności przeprowadzenia inspekcji przed obsługą
➡Omówienie i wyjaśnienie procesów obsługi: odzysk, próżnia, napełnianie układu
➡Omówienie przeprowadzenia procedury wymiany kompresora klimatyzacji. Jak uniknąć problemów z reklamacjami po wymianie.
➡Omówienie zasad diagnostyki systemu na podstawie ciśnień i temperatur

Pobrane Naprawa klimatyzacji samochodowej Warszawa, Klimatyzacja samochodowa to nasza specjalność! Klimatyzacje samochodowe naprawiamy od 25 lat. Najlepszy serwis klimatyzacji w Warszawie!

24 thoughts on “Prawidłowy serwis klimatyzacji [Bezpłatne Szkolenie Online]

  1. 40:00 "krok drugi: uruchom procedurę odzysku oleju "…. a jak tak się zastanawiam, jak do tej pory fachowcy, od kilkudziesięciu co najmniej już lat, nie dysponując żadnymi "stacjami serwisowymi" myślącymi za człowieka, serwisowali choćby sprzęt AGD ? Jak weryfikowali poziom oleju w sprężarce mając do dyspozycji co najwyżej palnik lutowniczy, pompę próżniową (albo i nie) i wagę (albo i nie) ? A sprzęt działał po 40 lat.

  2. Klima działała przez pół roku ( cały sezon) a teraz na niskim ciśnieniu ok.100psi czyli 8 barów… Wysokiego nie mam czym sprawdzić, ale podejrzewam za takie samo Dysza rozprężna? Audi a4 b6. 130km.

  3. Witam.fajney material odnosnie klimatyzacji.ale szkoda ze niebylo zbytnio typowych awarii klimatyzacji.na koncu cos bylo.ale przelecial Pan szybciutko.moze Pan cos zaradzi.gdzie jeszcze mige szukac??kompresor wymieniony skraplacz wraz osuszaczem, zawor rozprezny nowy. Ilosc czynnika okej.a zamarzaja mi rurki grubsze.golf plus.i po dluzszej jezdzie na 3 kreskach nieczuje wogole nawiewu.prawdopobnie parownik zamarzl.ale co moze byc tego przyczyna skoro wsio wymienione?

  4. Można powiedzieć, że propan-butan to mieszanina R290 i R600a 😉 W AGD z powodzeniem zastąpiono R134a czynnikiem R290 (propan), który jest tani i zdecydowanie bardziej bezpieczny niż R1234yf. Odpowiednie "lobby" działało prężnie

  5. A jak wygląda kwestia ilości czynnika podawanego. Przykład punto evo ilosc 480gram. Ustawiam na maszynie te 480gram nabijam kończy. Odpinam przewody lp i hp. Ściągam z węży czynnik w różnej ilości 90-220gram. Po takim czymś po kolejnym odzysku schodzi o tą ilość z węży serw mniej. W takim wypadku ile podawać czynnika?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!