Loading…

Kontakt

Serwis klimatyzacja samochodowa
Kontakt

Serwis klimatyzacji samochodowej: nabijanie klimy i ozonowanie pojazduKlimatyzacja samochodowa, która nie jest napełniona odpowiednią ilością czynnika chłodniczego, to klimatyzacja nie w pełni sprawna. Dlatego zawsze, gdy efektywność klimatyzacji spada, warto rozważyć uzupełnienie gazu pełniącego funkcję chłodziwa. W takie dni jak ostatnio, sprawna klima to prawdziwe błogosławieństwo dla każdego kierowcy. Szczególnie, jeśli stoi akurat w korku, a do wyczekiwanego zjazdu wciąż dzieli go jeszcze kilka dobrych kilometrów.

A przecież to nie jest czasochłonna usługa. Sam proces jest wyjątkowo krótki, dlatego proponujemy połączyć nabijanie z procesem odgrzybiania metodą ozonowania. Polega ono na wpuszczeniu do obiegu powietrza tritlenu (O3), który zabija osadzające się wewnątrz kanałów grzyby, przykre zapachy i drobnoustroje.

Pobrane Naprawa klimatyzacji samochodowej Warszawa, Klimatyzacja samochodowa to nasza specjalność! Klimatyzacje samochodowe naprawiamy od 25 lat. Najlepszy serwis klimatyzacji w Warszawie!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!