Loading…

Kontakt

Serwis klimatyzacja samochodowa
Kontakt

Jak samodzielnie zamontować klimatyzator w 15 minut ? Rotenso

Z cyklu odgrzewamy kotleta Kacper montuje co ma na dysku wiele się nauczycie 🙂 Czy wystarczy majzel i młotek ? A może jeszcze coś potrzeba Dzień Dobry tu KACPER !

————————————————————–
JESTEŚ ZAINTERESOWANY MONTAŻEM KLIMATYZACJI?
Wejdź na naszą stronę:

https://klimatyzacjakatowice.pl/przygotowanie-oferty-na-klimatyzacje/

I dowiedz się jak złożyć zapytanie

INFOLINIA:
tel. 32 307-18-81
——————————————————————–

Pobrane Naprawa klimatyzacji samochodowej Warszawa, Klimatyzacja samochodowa to nasza specjalność! Klimatyzacje samochodowe naprawiamy od 25 lat. Najlepszy serwis klimatyzacji w Warszawie!

Należy się spodziewać, że w pierwsze cieplejsze dni roku odkryjesz, że klimatyzacja w Twoim pojeździe nie działa prawidłowo lub jej skuteczność znacznie spadła. Klimatyzator powinien być konserwowany przed rozpoczęciem sezonu grzewczego i chłodniczego.

Niekoniecznie musi być zimno podczas produkcji tylko dlatego, że klimatyzacja nie jest tak naprawdę mroźna. Innymi słowy, to, że ktoś czasami włącza „klimatyzację” lub nawet zostawia ją włączoną przez całą zimę, nie zawsze oznacza problem z ogrzewaniem. Ponadto wyłączenie klimatyzatora na cztery do pięciu chłodniejszych miesięcy w roku znacznie zwiększa prawdopodobieństwo, że klimatyzator nie włączy się na wiosnę. Ponieważ oprócz gazowego czynnika chłodniczego w układzie krąży również olej, który ma kilka zastosowań, z których jednym jest jego uszczelnienie. Gdy system nie jest używany przez dłuższy czas, traci swoją szczelność, maksymalne ciśnienie w nim wzrasta stopniowo lub gwałtownie i od tego momentu już tylko krok do poważniejszej awarii.

Dlatego warto od czasu do czasu włożyć trochę wysiłku, niezależnie od tego, czy istnieje konieczność obniżenia temperatury w pojeździe.

Jakie zagrożenia stwarza klimatyzator, gdy jest wyłączony?

Systemy klimatyzacji samochodowej mają różne konstrukcje i są programowane na różne sposoby; niektóre z tych systemów po prostu nie włączają się, jeśli ciśnienie czynnika chłodniczego jest niższe niż poziom graniczny. Inne będą działać nawet wtedy, gdy są całkowicie pozbawione gazu, co może być szkodliwe dla sprężarki i już jest problemem cenowym. W rzeczywistości nie można ośmielić się twierdzić, że niesprawna sprężarka to najgorsza rzecz, jaka może przytrafić się systemowi klimatyzacji, ponieważ tak nie jest. Wbrew pozorom przeciek może być jeszcze ważniejszym wyborem; wszystko zależy od czasu wycieku.

Serwis klimatyzacji samochodowej do pobrania tutaj. Warszawo, jesteśmy ekspertami w dziedzinie klimatyzacji samochodowej! Mamy 25 lat doświadczenia w naprawie klimatyzacji w samochodach. Najbardziej profesjonalny i rzetelny serwis klimatyzacji w całej Warszawie!

30 thoughts on “Jak samodzielnie zamontować klimatyzator w 15 minut ? Rotenso

  1. Jeżeli film nazywa się samodzielny montaż to dobrze byłoby pokazac gdzie i jak podpiąć przewody i odprowadzenie ze skraplacza oraz podpięcie jednostki zewnętrznej i objaśnienie ze na tak krótkim odcinku nie wymaga się żadnego dobicia.
    Nie wiem kiedy film był kręcony ale obecnie chyba bez fgaz nie można zakupić klimy
    Pozdrawiam klime Kato😉

  2. Trochę fuszerka z wykończeniówką… To powinno być robione w 2 etapach – najpierw bruzdy, kable, szpachlowanie i malowanie ściany na gotowo (na balkonie wyjście kabli przez estetyczną tulejkę pcv, a nie dziurę zapianowaną), a dopiero potem przyjeżdżacie na montaż.

  3. Rozwalić komuś ścianę działową, a później zapianować to jakaś masakra. Jak się coś zniszczyło to trzeba profesjonalnie obrzucić. W dodatku zamontowana jednostka wewnętrzna bez zatarcia tynkiem instalacji to jakaś patologia budowlana. Nie publikujcie takich montaży bo nikt was nie weźmie.

  4. Jeśli ktoś ma mieszkanie wyremontowane i chce zamontować klimę zew. To żeby uniknąć kurzu to może bruzdy chyba robić na zew.sciany ?Czy do każdego pomieszczenia muszą być montowane kurtyny ?

  5. A co w przypadku, kiedy podczas odkręcania węża od zaworu czynnik wylatuje?Nie jest to syknięcie tyllo wyrzut czynnika w dużych ilościach, tak jakby zawór Schradera nie trzymał…Na razie mam podłączony wąż ale nie wiem, czy tak może na te upały zostać i czy korzystanie z klimy coś uszkodzi z tym wężem.Na manometrze ciśnienie trzyma (Sprzęt Value)Pozdrawiam

  6. Spoko materiał… może tylko…chyba znacznie łatwiej się wierci w suporeksie czy innej ścianie miekkiej( która nie jest betonem bądź cegła klinkierowa) wiertłem o dużej średnicy gdy wiertarka nie jest ustawiona na udar😉.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!