Loading…

Kontakt

Serwis klimatyzacja samochodowa
Kontakt

Sprzedaż opon wulkanizacja zbieżność kół klimatyzacja Skarżysko-Kamienna Sar-Serwis

Firma Sar-Serwis zostało założone w 1989 roku. Jego siedziba znajduje się w Skarżysku-Kamiennej, na terenie województwa świętokrzyskiego. Specjalizujemy się w świadczeniu usług wulkanizacyjnych. Osobą decyzyjną jest Elżbieta Sar.

Jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi nowościami metodycznymi, jak też technologicznymi. Dzięki temu świadczone przez nas usługi są skuteczne.

W ramach oferty zajmujemy się zbieżnością kół, wymianą opon, sprzedażą opon, naprawami bieżącymi oraz układem hamulcowym, kierowniczym i zawieszeniami Dodatkowymi działaniami zakładu są serwis klimatyzacji, a także naprawa i prostowanie felg.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy służą Państwu pomocą oraz fachową poradą na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Pobrane Naprawa klimatyzacji samochodowej Warszawa, Klimatyzacja samochodowa to nasza specjalność! Klimatyzacje samochodowe naprawiamy od 25 lat. Najlepszy serwis klimatyzacji w Warszawie!

Należy się spodziewać, że w pierwsze cieplejsze dni roku odkryjesz, że klimatyzacja w Twoim pojeździe nie działa prawidłowo lub jej skuteczność znacznie spadła. Klimatyzator powinien być konserwowany przed rozpoczęciem sezonu grzewczego i chłodniczego.

Niekoniecznie musi być zimno podczas produkcji tylko dlatego, że klimatyzacja nie jest tak naprawdę mroźna. Innymi słowy, to, że ktoś czasami włącza „klimatyzację” lub nawet zostawia ją włączoną przez całą zimę, nie zawsze oznacza problem z ogrzewaniem. Ponadto wyłączenie klimatyzatora na cztery do pięciu chłodniejszych miesięcy w roku znacznie zwiększa prawdopodobieństwo, że klimatyzator nie włączy się na wiosnę. Ponieważ oprócz gazowego czynnika chłodniczego w układzie krąży również olej, który ma kilka zastosowań, z których jednym jest jego uszczelnienie. Gdy system nie jest używany przez dłuższy czas, traci swoją szczelność, maksymalne ciśnienie w nim wzrasta stopniowo lub gwałtownie i od tego momentu już tylko krok do poważniejszej awarii.

Dlatego warto od czasu do czasu włożyć trochę wysiłku, niezależnie od tego, czy istnieje konieczność obniżenia temperatury w pojeździe.

Jakie zagrożenia stwarza klimatyzator, gdy jest wyłączony?

Systemy klimatyzacji samochodowej mają różne konstrukcje i są programowane na różne sposoby; niektóre z tych systemów po prostu nie włączają się, jeśli ciśnienie czynnika chłodniczego jest niższe niż poziom graniczny. Inne będą działać nawet wtedy, gdy są całkowicie pozbawione gazu, co może być szkodliwe dla sprężarki i już jest problemem cenowym. W rzeczywistości nie można ośmielić się twierdzić, że niesprawna sprężarka to najgorsza rzecz, jaka może przytrafić się systemowi klimatyzacji, ponieważ tak nie jest. Wbrew pozorom przeciek może być jeszcze ważniejszym wyborem; wszystko zależy od czasu wycieku.

Serwis klimatyzacji samochodowej do pobrania tutaj. Warszawo, jesteśmy ekspertami w dziedzinie klimatyzacji samochodowej! Mamy 25 lat doświadczenia w naprawie klimatyzacji w samochodach. Najbardziej profesjonalny i rzetelny serwis klimatyzacji w całej Warszawie!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!